Kamizelki odblaskowe z nadrukiem
Warszawa

Kamizelki odblaskowe stanowią obowiązkowy element ubioru pracowników na budowach, przy obsłudze różnego rodzaju maszyn, oraz pozostałych miejscach, w których odpowiednia widoczność to podstawa. Coraz częściej inwestują w nie również szkoły i przedszkola, by poprawić widoczność maluchów podczas wyjść poza obręb placówek wychowawczych.

Wybierając kamizelki odblaskowe z logo, prócz bezpieczeństwa – mamy również idealną możliwość na bezpłatną reklamę swojej firmy. Logotyp, wszelkiego rodzaju napisy, jak również indywidualne grafiki – to wszystko jesteśmy w stanie umieścić na nich dzięki szerokim możliwościom technologicznym.

Nasza firma oferuje Wam najwyższej jakości kamizelki odblaskowe z nadrukiem, dzięki którym możecie uzyskać spersonalizowane produkty z dowolnym napisem, grafiką czy symbolem, wedle Waszych życzeń, potrzeb i oczekiwań. W zależności od nakładu, wybranego projektu i określonych parametrów, dobieramy najlepszą metodę nadruku, tak, aby nasi Klienci otrzymali produkty, które w pełni spełnią ich oczekiwania. 

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Techniki znakowania

arrow
01
Folia Flex
Folia Flex

Jedna z najbardziej trwałych metod tworzenia nadruków, polegająca na wycięciu wzoru z folii za pomocą plotera, a następnie wgrzaniu jej w materiał za prasy. Technika ta pozwala wykonać zarówno nadruki gładkie jak i odblaskowe, metaliczne, a nawet wykonać efekt wypukłości oraz 3D.

arrow
02
Folia Flock
Folia Flock

Pozwala na wypukły nadruk o aksamitnej fakturze oraz strukturze weluru, którego jakość oraz estetyka są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi rodzajami metod znakowania odzieży reklamowej. Jest to jedna z najczęściej wybieranych i najbardziej chwalonych metod przez naszych Klientów.

03
Sublimacja
Sublimacja

Technika, która charakteryzuje się niesłychaną odpornością na pranie, ścieranie oraz inne czynniki zewnętrzne. Pracujemy tylko na markowych, ekologicznych farbach, z odpowiednimi certyfikatami. Technika stosowana tylko przy nakładach powyżej 100szt. Wycena jest dokonywana indywidualnie.

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Dobre, bo Polskie

Jest to produkt zamawiany od polskich producentów.

Detal ma znaczenie

Piękne obszycia, doskonałe wykończenia, dbałość o każdy element - to najważniejsze cechy, które charakteryzują nasze produkty.

Najwyższa jakość

Jest to produkt doskonałej jakości, wykonany z bardzo dobrych materiałów.

Użyteczność przede wszystkich

Jest to produkt, który jest odporny na wielokrotne pranie. Nie niszczy się i nie mechaci.

W ofercie naszej firmy posiadamy zarówno kamizelki odblaskowe dla dorosłych, jak i dla dzieci. Oprócz kamizelek dysponujemy również profesjonalnymi kurtkami odblaskowymi, które znajdują zastosowanie w wielu branżach.

Od 2020 roku kamizelki i kurtki odblaskowe z nadrukiem wykonujemy również dla Klientów detalicznych. Dotyczy to ilości poniżej 30 sztuk. Powyżej tej liczby prosimy o kontakt z naszą firmą celem dokonania indywidualnej wyceny. Kamizelki i kurtki odblaskowe z nadrukiem można zamówić i odebrać w naszej pracowni w Warszawie przy ulicy Tanecznej 71. Można również złożyć swoje zamówienie poprzez telefon, formularz kontaktowy lub maila. Kamizelki i kurtki odblaskowe z nadrukiem wysyłamy na terenie całej Polski.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy wykonujecie pojedyncze sztuki kamizelek i kurtek?

Już tak. Od nowego roku zdecydowaliśmy się również otworzyć na rynek detaliczny.

Od czego zależy wycena?

Od bardzo wielu czynników, które diametralnie wpływają na finalną wycenę. 
Najważniejsze z nich to:
- nakład
- rodzaj materiału
- wielkość nadruku

Czy Wasze produkty są b. drogie?

Otóż nie!
To powoduje niemałe zdziwienie naszych Klientów ale nasze produkty nie są wcale wiele droższe od chińskich zamienników 🙂

Staramy się znaleźć idealny kompromis między dobrą ceną, a doskonałą jakością.

Jaką metodę nadruku wybrać?

O tym zawsze decydujemy wspólnie. Zależy to od Twoich oczekiwań, nakładu ale przede wszystkim rodzaju materiału z jakim będziemy pracować.

Mam swoją kurtkę lub kamizelkę. Czy jesteście w stanie wykonać na nich nadruk?

Oczywiście. Wykonujemy również nadruki na towarze powierzonym. Zapraszamy do kontaktu 🙂

Jak długo będę czekał na swoje zamówienie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie bo wszystko zależy od nakładu jaki potrzebujesz i obłożenia jakie aktualnie ma nasza pracownia. Pojedyncze sztuki staramy się mieć zawsze od ręki. Większe zamówienia są zawsze sprowadzane pod Klienta.

Czy jesteście w stanie wykonać mi nadruk od ręki?

Zawsze najlepiej do nas uprzednio zadzwonić: +48 511-481-929. Nie zawsze mamy od ręki kamizelki odblaskowe i kurtki i z uwagi na liczne realizacje nie zawsze mamy akurat dostępne wszystkie kolory folii. Lepiej więc skontaktować się z nami przed wizytą w naszej pracowni 🙂

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!