Kamizelki odblaskowe z nadrukiem
Warszawa

Kamizelki odblaskowe stanowią obowiązkowy element ubioru pracowników na budowach, przy obsłudze różnego rodzaju maszyn, oraz pozostałych miejscach, w których odpowiednia widoczność to podstawa. Coraz częściej inwestują w nie również szkoły i przedszkola, by poprawić widoczność maluchów podczas wyjść poza obręb placówek wychowawczych.

Wybierając kamizelki odblaskowe z logo, prócz bezpieczeństwa – mamy również idealną możliwość na bezpłatną reklamę swojej firmy. Logotyp, wszelkiego rodzaju napisy, jak również indywidualne grafiki – to wszystko jesteśmy w stanie umieścić na nich dzięki szerokim możliwościom technologicznym.

Nasza firma oferuje Wam najwyższej jakości kamizelki odblaskowe z nadrukiem, dzięki którym możecie uzyskać spersonalizowane produkty z dowolnym napisem, grafiką czy symbolem, wedle Waszych życzeń, potrzeb i oczekiwań. W zależności od nakładu, wybranego projektu i określonych parametrów, dobieramy najlepszą metodę nadruku, tak, aby nasi Klienci otrzymali produkty, które w pełni spełnią ich oczekiwania. 

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Techniki znakowania

arrow
01
Folia Flex
Folia Flex

Jedna z najbardziej trwałych metod tworzenia nadruków, polegająca na wycięciu wzoru z folii za pomocą plotera, a następnie wgrzaniu jej w materiał za prasy. Technika ta pozwala wykonać zarówno nadruki gładkie jak i odblaskowe, metaliczne, a nawet wykonać efekt wypukłości oraz 3D.

arrow
02
Folia Flock
Folia Flock

Pozwala na wypukły nadruk o aksamitnej fakturze oraz strukturze weluru, którego jakość oraz estetyka są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi rodzajami metod znakowania odzieży reklamowej. Jest to jedna z najczęściej wybieranych i najbardziej chwalonych metod przez naszych Klientów.

03
Sublimacja
Sublimacja

Technika, która charakteryzuje się niesłychaną odpornością na pranie, ścieranie oraz inne czynniki zewnętrzne. Pracujemy tylko na markowych, ekologicznych farbach, z odpowiednimi certyfikatami. Technika stosowana tylko przy nakładach powyżej 100szt. Wycena jest dokonywana indywidualnie.

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Dobre, bo Polskie

Jest to produkt zamawiany od polskich producentów.

Detal ma znaczenie

Piękne obszycia, doskonałe wykończenia, dbałość o każdy element - to najważniejsze cechy, które charakteryzują nasze produkty.

Najwyższa jakość

Jest to produkt doskonałej jakości, wykonany z bardzo dobrych materiałów.

Użyteczność przede wszystkich

Jest to produkt, który jest odporny na wielokrotne pranie. Nie niszczy się i nie mechaci.

W ofercie naszej firmy posiadamy zarówno kamizelki odblaskowe dla dorosłych, jak i dla dzieci. Oprócz kamizelek dysponujemy również profesjonalnymi kurtkami odblaskowymi, które znajdują zastosowanie w wielu branżach.

Kamizelki i kurtki z nadrukiem wykonujemy tylko dla Klientów hurtowych. Minimalne zamówienie to 10szt. Maksymalny nakład nie istnieje 🙂 Jesteśmy w stanie bowiem wykonać praktycznie każdą ilość. Kamizelki i kurtki z nadrukiem można zamówić i odebrać w naszej pracowni w Warszawie przy ulicy Wyrzykowskiego 5A. Można również złożyć swoje zamówienie poprzez telefon, formularz kontaktowy lub maila. Kamizelki i kurtki wysyłamy na terenie całej Polski.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy wykonujecie pojedyncze sztuki kamizelek i kurtek?

Niestety nie. Współpracujemy tylko z Klientem B2B. Minimalny nakład to 10szt.

Od czego zależy wycena?

Od bardzo wielu czynników, które diametralnie wpływają na finalną wycenę. 
Najważniejsze z nich to:
- nakład
- rodzaj materiału
- wielkość nadruku

Czy Wasze produkty są b. drogie?

Otóż nie!
To powoduje niemałe zdziwienie naszych Klientów ale nasze produkty nie są wcale wiele droższe od chińskich zamienników 🙂

Staramy się znaleźć idealny kompromis między dobrą ceną, a doskonałą jakością.

Jaką metodę nadruku wybrać?

O tym zawsze decydujemy wspólnie. Zależy to od Twoich oczekiwań, nakładu ale przede wszystkim rodzaju materiału z jakim będziemy pracować.

Mam swoją kurtkę lub kamizelkę. Czy jesteście w stanie wykonać na nich nadruk?

Oczywiście. Wykonujemy również nadruki na towarze powierzonym. Przy czym tu również obowiązuje zasada minimum 10 sztuk. Zapraszamy do kontaktu

Jak długo będę czekał na swoje zamówienie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie bo wszystko zależy od nakładu jaki potrzebujesz i obłożenia jakie aktualnie ma nasza pracownia. Pojedyncze sztuki staramy się mieć zawsze od ręki. Większe zamówienia są zawsze sprowadzane pod Klienta.

Czy jesteście w stanie wykonać mi nadruk od ręki?

Zawsze najlepiej do nas uprzednio zadzwonić: +48 511-481-929. Nie zawsze mamy od ręki kamizelki odblaskowe i kurtki i z uwagi na liczne realizacje nie zawsze mamy akurat dostępne wszystkie kolory folii. Lepiej więc skontaktować się z nami przed wizytą w naszej pracowni 🙂

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!