Koszule i koszulki z nadrukiem Warszawa

Koszule i koszulki z nadrukiem Warszawa to podobnie jak kubki z nadrukiem jedne z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych. Wykorzystywane są w rozmaitych branżach, na eventach czy po prostu jako prezent dla bliskiej osoby. Coraz więcej z przedsiębiorców rozumie, że ubranie Pracownika w koszulkę czy koszulę z nadrukiem doskonale wpływa na ocenę Klientów i jest jedną z najtańszych form reklamy.

Z uwagi na fakt, że jakość była, jest i będzie dla nas zawsze na pierwszym miejscu zdecydowaliśmy się sprowadzanie odzieży tylko od sprawdzonych Producentów. Wybór ten owocuje szeregiem ciepłych słów ze strony naszych Klientów, jak również liczne rekomendacje naszej firmy. 

Nasza firma oferuje Wam najwyższej jakości koszulki koszule z nadrukiem, dzięki którym możecie uzyskać spersonalizowane produkty z dowolnym napisem, grafiką czy symbolem, wedle Waszych życzeń, potrzeb i oczekiwań. W zależności od nakładu, wybranego projektu i określonych parametrów, dobieramy najlepszą metodę nadruku, tak, aby nasi Klienci otrzymali produkty, które w pełni spełnią ich oczekiwania. 

Koszulki i koszule z nadrukiem

Techniki znakowania

arrow
01
Folia Flex
Folia Flex

Jedna z najbardziej trwałych metod tworzenia nadruków, polegająca na wycięciu wzoru z folii za pomocą plotera, a następnie wgrzaniu jej w materiał za prasy. Technika ta pozwala wykonać zarówno nadruki gładkie jak i odblaskowe, metaliczne, a nawet wykonać efekt wypukłości oraz 3D.

arrow
02
Folia Flock
Folia Flock

Pozwala na wypukły nadruk o aksamitnej fakturze oraz strukturze weluru, którego jakość oraz estetyka są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi rodzajami metod znakowania odzieży reklamowej. Jest to jedna z najczęściej wybieranych i najbardziej chwalonych metod przez naszych Klientów.

arrow
03
Sublimacja
Sublimacja

Technika, która charakteryzuje się niesłychaną odpornością na pranie, ścieranie oraz inne czynniki zewnętrzne. Pracujemy tylko na markowych, ekologicznych farbach, z odpowiednimi certyfikatami. Technika stosowana tylko przy nakładach powyżej 100szt. Wycena jest dokonywana indywidualnie.

04
Sitodruk
Sitodruk

Sitodruk to jedna z najbardziej rozpowszechnionych technik druku. Polega ona na wykorzystaniu szablonu z nałożoną na niego drobną siatką, przez którą wzór nanoszony jest za pomocą specjalnych farb sitodrukowych. To zdecydowanie najlepsza technologia dla dużych nakładów produkcyjnych.

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!

koszulki i koszule z nadrukiem

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Sprawdzeni Producenci
Sprawdzeni Producenci

Dbamy o to, by proponować Państwu wyłącznie produkty od sprawdzonych producentów.

Detal ma znaczenie
Detal ma znaczenie

Piękne obszycia, doskonałe wykończenia, dbałość o każdy element - to najważniejsze cechy, które charakteryzują nasze produkty.

Najwyższa jakość
Najwyższa jakość

Jest to produkt doskonałej jakości, wykonany z bardzo dobrych materiałów, znacząco odbiegających od chińskich odpowiedników.

Użyteczność przede wszystkich
Użyteczność przede wszystkich

Jest to produkt, który jest odporny zarówno na pranie, jak i na zabrudzenia. Nie niszczy się, nie mechaci i nie pozostawia trwałych plam.

W naszej ofercie mamy zarówno koszulki, jak i koszule z krótkim i długim rękawem. Bogata jest również gama kolorystyczna, gramatura tkanin oraz rodzaj materiału z jakich są wykonane. Mamy do wyboru koszulki oraz koszule dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. 

Od 2020 roku koszule i koszulki z nadrukiem wykonujemy również dla Klientów detalicznych. Dotyczy to ilości poniżej 30 sztuk. Powyżej tej liczby prosimy o kontakt z naszą firmą celem dokonania indywidualnej wyceny. Koszule i koszulki z nadrukiem można zamówić i odebrać w naszej pracowni w Warszawie przy ulicy Tanecznej 71. Można również złożyć swoje zamówienie poprzez telefon, formularz kontaktowy lub maila. Towar wysyłamy na terenie całej Polski.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy wykonujecie pojedyncze sztuki koszulek i koszul?

Już tak. Od nowego roku zdecydowaliśmy się również otworzyć na rynek detaliczny.

Od czego zależy wycena?

Od bardzo wielu czynników, które diametralnie wpływają na finalną wycenę. 
Najważniejsze z nich to:
- nakład
- rodzaj materiału
- wielkość nadruku

Czy z uwagi na to, że korzystacie z lepszych producentów samej odzieży to czy Wasze produkty są b. drogie?

Otóż nie!
To powoduje niemałe zdziwienie naszych Klientów ale nasze produkty nie są wcale wiele droższe od chińskich zamienników 🙂

Jaką metodę nadruku wybrać?

O tym zawsze decydujemy wspólnie. Zależy to od Twoich oczekiwań, nakładu ale przede wszystkim rodzaju materiału z jakim będziemy pracować.

Mam swoją koszulkę. Czy jesteście w stanie wykonać na nim nadruk?

Oczywiście. Wykonujemy również nadruki na towarze powierzonym. Zapraszamy do kontaktu 🙂

Jak długo będę czekał na swoje zamówienie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie bo wszystko zależy od nakładu jaki potrzebujesz i obłożenia jakie aktualnie ma nasza pracownia. Pojedyncze sztuki, w podstawowych kolorach staramy się mieć zawsze od ręki. Większe zamówienia są zawsze sprowadzane pod Klienta.

Czy jesteście w stanie wykonać mi nadruk od ręki?

Zawsze najlepiej do nas uprzednio zadzwonić: +48 511-481-929. Nie zawsze mamy od ręki koszule i koszulki i z uwagi na liczne realizacje nie zawsze mamy akurat dostępne wszystkie kolory folii. Lepiej więc skontaktować się z nami przed wizytą w naszej pracowni 🙂

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!