Kubki termokubki i bidony z nadrukiem w Warszawie

Kubki i pozostała ceramika z nadrukiem to w dalszym ciągu jedne z najbardziej popularnych i pożądanych gadżetów reklamowych. I szybko się to raczej nie zmieni z uwagi na fakt, że ludzie korzystali, korzystają i będą korzystać z tego typu przedmiotów. 

Ogromna zaleta naszej pracowni to również szybki czas realizacji Państwa zamówień. To wszystko owocuje szeregiem ciepłych słów ze strony naszych Klientów, jak również licznymi rekomendacjami naszej firmy. 

Nasza firma oferuje Wam najwyższej jakości kubki, termokubki, bidony i filiżanki z nadrukiem, dzięki którym możecie uzyskać spersonalizowane produkty z dowolnym napisem, grafiką czy symbolem, wedle Waszych życzeń, potrzeb i oczekiwań. W zależności od nakładu, wybranego projektu i określonych parametrów, dobieramy najlepszą metodę nadruku, tak, aby nasi Klienci otrzymali produkty, które w pełni spełnią ich oczekiwania. 

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!

Kubki z nadrukiem

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Najlepsi Producenci
Najlepsi Producenci

Dbamy o to, by proponować Państwu wyłącznie produkty od sprawdzonych producentów.

Detal ma znaczenie
Detal ma znaczenie

Doskonałe wykończenie, dbałość o każdy element - to najważniejsze cechy, które charakteryzują nasze produkty.

Najwyższa jakość
Najwyższa jakość

Jest to produkt doskonałej jakości, wykonany z bardzo dobrych materiałów.

Wysoka jakość obsługi
Wysoka jakość obsługi

Skontaktuj się z naszą firmą, by zrozumieć o czym mówimy 🙂

W ofercie naszej firmy posiadamy kubki, termokubki, bidony i filiżanki w rozmaitych kształtach oraz kolorach. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, byśmy przesłali ofertę na przedmioty, które najlepiej sprostają Państwa oczekiwaniom.

Od 2020 roku kubki, termokubki, bidony i filiżanki z nadrukiem wykonujemy również dla Klientów detalicznych. Dotyczy to ilości poniżej 30 sztuk. Powyżej tej liczby prosimy o kontakt z naszą firmą celem dokonania indywidualnej wyceny. Kubki z nadrukiem można zamówić i odebrać w naszej pracowni w Warszawie przy ulicy Tanecznej 71. Można również złożyć swoje zamówienie poprzez telefon, formularz kontaktowy lub maila. Produkty wysyłamy na terenie całej Polski.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy wykonujecie pojedyncze sztuki kubków etc?

Już tak. Od nowego roku zdecydowaliśmy się również otworzyć na rynek detaliczny.

Od czego zależy wycena?

Od bardzo wielu czynników, które diametralnie wpływają na finalną wycenę. 
Najważniejsze z nich to:
- nakład
- to na czym wykonamy nadruk
- wielkość nadruku

Czy Wasze produkty są b. drogie?

Otóż nie!

Staramy się znaleźć idealny kompromis między dobrą ceną, a doskonałą jakością.

Jaką metodę nadruku wybrać?

O tym zawsze decydujemy wspólnie. Zależy to od Twoich oczekiwań, nakładu ale przede wszystkim rodzaju materiału z jakim będziemy pracować. Generalnie jeśli chodzi o kubki, termokubki, bidony i filiżanki z nadrukiem to nadruk jest wykonywany w technologii sublimacji lub tampodruku. Przy czym ta druga dostępna jest tylko dla nakładów powyżej 100 sztuk. Z czasem planujemy wdrożyć również do oferty druk cyfrowy.

Mam swoją kubek. Czy jesteście w stanie wykonać na nich nadruk?

Niestety nie. Jeśli chodzi o znakowanie pojedynczych kubków w grę wchodzi jedynie metoda sublimacji, a ta wymaga, by kubek uprzednio był powleczony specjalną warstwą polimeru. Pracujemy więc wyłącznie na kubkach z naszej pracowni.

Jak długo będę czekał na swoje zamówienie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie bo wszystko zależy od nakładu jaki potrzebujesz i obłożenia jakie aktualnie ma nasza pracownia. Pojedyncze sztuki staramy się mieć zawsze od ręki. Większe zamówienia są zawsze sprowadzane pod Klienta.

Czy jesteście w stanie wykonać mi nadruk od ręki?

Zawsze najlepiej do nas uprzednio zadzwonić: +48 511-481-929. Nie zawsze mamy od ręki pełną ofertę kubków Lepiej więc skontaktować się z nami przed wizytą w naszej pracowni 🙂

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!