Bluzy, kurtki i polary z nadrukiem w Warszawie

Profesjonalna odzież z nadrukiem to nie tylko nieodzowny element ubioru w wielu branżach ale również ciekawa forma reklamy i możliwość profesjonalnego reprezentowania swojej firmy na rynku.

Kurtki, bluzy i polary z nadrukiem stanowią obowiązkowy element ubioru pracowników na budowach, przy obsłudze różnego rodzaju maszyn, oraz pozostałych miejscach, w których odpowiedni dresscode to podstawa. 

W naszej ofercie posiadamy różnorodne modele tego typu odzieży. Oferujemy zarówno ciepłe polary z nadrukiem, wysokiej jakości kurtki z nadrukiem (w tym kurtki typu Softshell), modne bluzy z nadrukiem oraz liczne kamizelki – zarówno te przeciwdeszczowe, jak i ocieplane. 

Idealna odzież robocza dla Ciebie i Twoich Pracowników

Inwestycja w odpowiednią odzież roboczą z nadrukiem to nie tylko dbałość o swojego Pracownika, ale również wyjątkowy aspekt reklamowy. Bluzy, polary i kurtki z nadrukiem to bowiem nie tylko doskonała prezencja, ale przede wszystkim ,,chodzącą reklamę” naszej firmy.

Kurtki i polary z nadrukiem

Techniki znakowania

arrow
01
Folia Flex
Folia Flex

Jedna z najbardziej trwałych metod tworzenia nadruków, polegająca na wycięciu wzoru z folii za pomocą plotera, a następnie wgrzaniu jej w materiał za prasy. Technika ta pozwala wykonać zarówno nadruki gładkie jak i odblaskowe, metaliczne, a nawet wykonać efekt wypukłości oraz 3D.

arrow
02
Folia Flock
Folia Flock

Pozwala na wypukły nadruk o aksamitnej fakturze oraz strukturze weluru, którego jakość oraz estetyka są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi rodzajami metod znakowania odzieży reklamowej. Jest to jedna z najczęściej wybieranych i najbardziej chwalonych metod przez naszych Klientów.

03
Sublimacja
Sublimacja

Technika, która charakteryzuje się niesłychaną odpornością na pranie, ścieranie oraz inne czynniki zewnętrzne. Pracujemy tylko na markowych, ekologicznych farbach, z odpowiednimi certyfikatami. Technika stosowana tylko przy nakładach powyżej 100szt. Wycena jest dokonywana indywidualnie.

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!

Bluzy, kurtki i polary z nadrukiem

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Najlepsi Producenci

Dbamy o to, by proponować Państwu wyłącznie produkty od sprawdzonych producentów.

Detal ma znaczenie

Piękne obszycia, doskonałe wykończenia, dbałość o każdy element - to najważniejsze cechy, które charakteryzują nasze produkty.

Najwyższa jakość

Jest to produkt doskonałej jakości, wykonany z bardzo dobrych materiałów.

Użyteczność przede wszystkich

Jest to produkt, który jest odporny na wielokrotne pranie. Nie niszczy się i nie mechaci.

W ofercie naszej firmy posiadamy bluzy, kurtki jak i polary odpowiednie na każdą porę roku. Oprócz nich dysponujemy również szeroką ofertą kamizelek. Skontaktuj się z naszą firmą a postaramy się dobrać produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. 

Od 2020 roku bluzy, kurtki i polary z nadrukiem wykonujemy również dla Klientów detalicznych. Dotyczy to ilości poniżej 30 sztuk. Powyżej tej liczby prosimy o kontakt z naszą firmą celem dokonania indywidualnej wyceny. Kurtki i polary z nadrukiem można zamówić i odebrać w naszej pracowni w Warszawie przy ulicy Tanecznej 71. Można również złożyć swoje zamówienie poprzez telefon, formularz kontaktowy lub maila. Kurtki i polary z nadrukiem wysyłamy na terenie całej Polski.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy wykonujecie pojedyncze sztuki polarów i kurtek?

Już tak. Od nowego roku zdecydowaliśmy się również otworzyć na rynek detaliczny.

Od czego zależy wycena?

Od bardzo wielu czynników, które diametralnie wpływają na finalną wycenę. 
Najważniejsze z nich to:
- nakład
- rodzaj materiału
- wielkość nadruku

Czy Wasze produkty są b. drogie?

Otóż nie!
To powoduje niemałe zdziwienie naszych Klientów ale nasze produkty nie są wcale wiele droższe od chińskich zamienników 🙂

Staramy się znaleźć idealny kompromis między dobrą ceną, a doskonałą jakością.

Jaką metodę nadruku wybrać?

O tym zawsze decydujemy wspólnie. Zależy to od Twoich oczekiwań, nakładu ale przede wszystkim rodzaju materiału z jakim będziemy pracować.

Mam swoją kurtkę lub polar. Czy jesteście w stanie wykonać na nich nadruk?

Oczywiście. Wykonujemy również nadruki na towarze powierzonym. Zapraszamy do kontaktu 🙂

Jak długo będę czekał na swoje zamówienie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie bo wszystko zależy od nakładu jaki potrzebujesz i obłożenia jakie aktualnie ma nasza pracownia. Pojedyncze sztuki staramy się mieć zawsze od ręki. Większe zamówienia są zawsze sprowadzane pod Klienta.

Czy jesteście w stanie wykonać mi nadruk od ręki?

Zawsze najlepiej do nas uprzednio zadzwonić: +48 511-481-929. Nie zawsze mamy od ręki polary i kurtki oraz z uwagi na liczne realizacje nie zawsze mamy akurat dostępne wszystkie kolory folii. Lepiej więc skontaktować się z nami przed wizytą w naszej pracowni 🙂

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!