Magnesy i breloki z nadrukiem w Warszawie

Magnesy i breloki z nadrukiem Warszawa to idealny gadżet reklamowy w zasadzie dla każdej branży. Ciężko nam nawet wymienić ich zastosowanie. Magnesy to idealna alternatywa dla naklejek, breloki zaś to nieodłączny element ozdobny chociażby do kluczy. Oba z tych gadżetów to idealne połączenie użyteczności z niewielką ceny.

Pragniemy również dodać, że priorytetem była, jest i będzie dla nas wysoka jakość zarówno oferowanych produktów, jak i obsługi Klienta. Wybór ten owocuje szeregiem ciepłych słów ze strony naszych Klientów, jak również licznymi rekomendacjami naszej firmy. Przekonaj się o tym sam!

Nasza firma oferuje Wam najwyższej jakości magnesy i breloki z nadrukiem, dzięki którym możecie uzyskać spersonalizowane produkty z dowolnym napisem, grafiką czy symbolem, wedle Waszych życzeń, potrzeb i oczekiwań. W zależności od nakładu, wybranego projektu i określonych parametrów, dobieramy najlepszą metodę nadruku, tak, aby nasi Klienci otrzymali produkty, które w pełni spełnią ich oczekiwania. 

Magnesia i breloki z nadrukiem

Techniki znakowania

arrow
01
Grawerowanie
Grawerowanie

Jedna z najbardziej trwałych metod tworzenia nadruków, polegająca na wycięciu wzoru z folii za pomocą plotera, a następnie wgrzaniu jej w materiał za prasy. Technika ta pozwala wykonać zarówno nadruki gładkie jak i odblaskowe, metaliczne, a nawet wykonać efekt wypukłości oraz 3D.

arrow
02
Sitodruk
Sitodruk

Sitodruk to jedna z najbardziej rozpowszechnionych technik druku. Polega ona na wykorzystaniu szablonu z nałożoną na niego drobną siatką, przez którą wzór nanoszony jest za pomocą specjalnych farb sitodrukowych. To zdecydowanie najlepsza technologia dla dużych nakładów produkcyjnych.

03
Sublimacja
Sublimacja

Grawerowanie laserowe to technologia, która pozwala na wytwarzanie obrazów na specjalnie przygotowanej i oczyszczonej powierzchni za pomocą wiązki laseru, który usuwa z niej zaznaczoną ilość materiału. Jest to jedna z najbardziej eleganckich technologii nadruku.

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!

Magnesy i breloki z nadrukiem

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Najlepsi producenci
Najlepsi producenci

Dbamy o to, by proponować Państwu wyłącznie produkty od sprawdzonych producentów.

Detal ma znaczenie
Detal ma znaczenie

Doskonałe wykończenia i dbałość o każdy element - to najważniejsze cechy, które charakteryzują nasze produkty.

Najwyższa jakość
Najwyższa jakość

Jest to produkt doskonałej jakości, wykonany z bardzo dobrych materiałów, znacząco odbiegających od chińskich odpowiedników.

Wysoka jakość obsługi
Wysoka jakość obsługi

Skontaktuj się z naszą firmą, by zrozumieć o czym mówimy 🙂

W ofercie naszej firmy mamy magnesy oraz breloki w rozmaitych rozmiarach i kształtach. W przypadku dużych nakładów istnieje również możliwość stworzenia indywidualnego kształtu magnesu czy breloka i wykonanie go z dowolnego materiału. Zapraszamy do kontaktu, by dowiedzieć się o szczegóły.

W przypadku magnesów i breloków z nadruków przyjmujemy zamówienia tylko dla nakładów powyżej 100 sztuk. Prosimy o kontakt z naszą firmą celem dokonania indywidualnej wyceny. Fartuchy z nadrukiem można zamówić i odebrać w naszej pracowni w Warszawie przy ulicy Tanecznej 71. Można również złożyć swoje zamówienie poprzez telefon, formularz kontaktowy lub maila. Towar wysyłamy na terenie całej Polski.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy wykonujecie pojedyncze sztuki magnesów oraz breloków?

Niestety nie. W przypadku tak drobnych gadżetów wykonujemy wyłącznie powyżej 100 sztuk.

Od czego zależy wycena?

Od bardzo wielu czynników, które diametralnie wpływają na finalną wycenę. 
Najważniejsze z nich to:
- nakład
- rodzaj materiału
- wielkość nadruku

Jaką metodę nadruku wybrać?

O tym zawsze decydujemy wspólnie. Zależy to od Twoich oczekiwań, nakładu ale przede wszystkim rodzaju materiału z jakim będziemy pracować.

Mam swoje magnesy lub breloki. Czy jesteście w stanie wykonać na nim nadruk?

Oczywiście. Wykonujemy również nadruki na towarze powierzonym. Zapraszamy do kontaktu 🙂

Jak długo będę czekał na swoje zamówienie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie bo wszystko zależy od nakładu jaki potrzebujesz i obłożenia jakie aktualnie ma nasza pracownia. 

Czy jesteście w stanie wykonać mi nadruk od ręki?

W przypadku nakładów powyżej 100 sztuk nie ma takiej możliwości z uwagi na to, że nadruk reklamowy to naprawdę złożony proces 🙂 

Jeśli jednak potrzebujecie swoje zamówienie "na wczoraj" zawsze warto to nadmienić. Zdarza nam się zostawać po godzinach, żeby uratować Klientom głowę 🙂

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!