Plecaki z nadrukiem
Warszawa

Coraz częściej Klientom kończą się pomysły na gadżety i upominki dla swoich Pracowników i Kontrahentów. Smycze, pendrivy i inne drobiazgi powoli odchodzą do szuflady, by ustąpić miejsca innym, praktycznym propozycjom. Tak naprawdę wszystko to, co użyteczne i funkcjonalne, może okazać się idealną formą ukazania danej firmy, podkreślenia jej profesjonalizmu i dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. 

Jedną z propozycji, które coraz częściej mamy przyjemność realizować są torby i plecaki z nadrukiem. Obie z nich to bardzo funkcjonalny prezent dla Pracowników oraz idealny gadżet dla Klientów. W swojej ofercie mamy zarówno klasyczne, czarne plecaki doskonałej jakości, jak również torby na notebooki. 

Wykonujemy nadruki zarówno na plecakach, które mamy w swojej ofercie, jak również na produktach dostarczonych przez Państwa. Jesteśmy przekonani, iż nasze usługi cechuje najlepszy stosunek ceny do jakości, szerokie możliwości technologiczne oraz wysoka estetyka oferowanych produktów. 

Plecaki z nadrukiem

Techniki znakowania

arrow
01
Folia Flex
Folia Flex

Jedna z najbardziej trwałych metod tworzenia nadruków, polegająca na wycięciu wzoru z folii za pomocą plotera, a następnie wgrzaniu jej w materiał za prasy. Technika ta pozwala wykonać zarówno nadruki gładkie jak i odblaskowe, metaliczne, a nawet wykonać efekt wypukłości oraz 3D.

arrow
02
Folia Flock
Folia Flock

Pozwala na wypukły nadruk o aksamitnej fakturze oraz strukturze weluru, którego jakość oraz estetyka są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi rodzajami metod znakowania odzieży reklamowej. Jest to jedna z najczęściej wybieranych i najbardziej chwalonych metod przez naszych Klientów.

03
Sublimacja
Sublimacja

Technika, która charakteryzuje się niesłychaną odpornością na pranie, ścieranie oraz inne czynniki zewnętrzne. Pracujemy tylko na markowych, ekologicznych farbach, z odpowiednimi certyfikatami. Technika stosowana tylko przy nakładach powyżej 100szt. Wycena jest dokonywana indywidualnie.

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!

Plecaki z nadrukiem

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Najlepsi Producenci

Dbamy o to, by proponować Państwu wyłącznie produkty od sprawdzonych producentów.

Detal ma znaczenie
Detal ma znaczenie

Piękne obszycia, doskonałe wykończenia, dbałość o każdy element - to najważniejsze cechy, które charakteryzują nasze produkty.

Najwyższa jakość
Najwyższa jakość

Jest to produkt doskonałej jakości, wykonany z bardzo dobrych materiałów.

Użyteczność przede wszystkich
Użyteczność przede wszystkich

Jest to produkt, który jest odporny na wielokrotne pranie. Nie niszczy się i nie mechaci.

W ofercie naszej firmy posiadamy zarówno klasyczne plecaki jak i torby na laptopa. Skontaktuj się z naszą firmą a postaramy się dobrać produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. 

Od 2020 roku torby i plecaki z nadrukiem wykonujemy również dla Klientów detalicznych. Dotyczy to ilości poniżej 30 sztuk. Powyżej tej liczby prosimy o kontakt z naszą firmą celem dokonania indywidualnej wyceny. Plecaki i torby z nadrukiem można zamówić i odebrać w naszej pracowni w Warszawie przy ulicy Tanecznej 71. Można również złożyć swoje zamówienie poprzez telefon, formularz kontaktowy lub maila. Torby i plecaki z nadrukiem wysyłamy na terenie całej Polski.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy wykonujecie pojedyncze sztuki plecaków i toreb?

Już tak. Od nowego roku zdecydowaliśmy się również otworzyć na rynek detaliczny.

Od czego zależy wycena?

Od bardzo wielu czynników, które diametralnie wpływają na finalną wycenę. 
Najważniejsze z nich to:
- nakład
- rodzaj materiału
- wielkość nadruku

Czy Wasze produkty są b. drogie?

Otóż nie!
To powoduje niemałe zdziwienie naszych Klientów ale nasze produkty nie są wcale wiele droższe od chińskich zamienników 🙂

Staramy się znaleźć idealny kompromis między dobrą ceną, a doskonałą jakością.

Jaką metodę nadruku wybrać?

O tym zawsze decydujemy wspólnie. Zależy to od Twoich oczekiwań, nakładu ale przede wszystkim rodzaju materiału z jakim będziemy pracować.

Mam swoją plecak lub kurtkę. Czy jesteście w stanie wykonać na nich nadruk?

Oczywiście. Wykonujemy również nadruki na towarze powierzonym. Zapraszamy do kontaktu 🙂

Jak długo będę czekał na swoje zamówienie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie bo wszystko zależy od nakładu jaki potrzebujesz i obłożenia jakie aktualnie ma nasza pracownia. Pojedyncze sztuki staramy się mieć zawsze od ręki. Większe zamówienia są zawsze sprowadzane pod Klienta.

Czy jesteście w stanie wykonać mi nadruk od ręki?

Zawsze najlepiej do nas uprzednio zadzwonić: +48 511-481-929. Nie zawsze mamy od ręki plecaki i torby oraz z uwagi na liczne realizacje nie zawsze mamy akurat dostępne wszystkie kolory folii. Lepiej więc skontaktować się z nami przed wizytą w naszej pracowni 🙂

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!