Poszukujesz pudełek na swoje produkty z indywidualnym nadrukiem?

Miło nam powiedzieć, że dobrze trafiłeś! Realizujemy nakłady już od 100 sztuk!

Pudełka na produkty Warszawa

Personalizowane pudełka to najbardziej elegancka forma opakowania, jaka dostępna jest na polskim rynku. Od miesięcy pracujemy nad szeregiem kształtów, sposobem zamykania i materiałami, by móc zaproponować Państwu produkt, który będzie idealnym kompromisem między najwyższą jakością, a rozsądną ceną. Co więcej jako jedna z nielicznych pracowni w Polsce wykonujemy pudełka już od nakładu 100 sztuk. Jako nieliczni również dysponujemy szeregiem uszlachetnień takich jak: laminowanie błyszczące lub matowe, lakier punktowy UV oraz aksamitna folia Soft Touch.

Ogromna zaleta naszej pracowni to również szybki czas realizacji Państwa zamówień. To wszystko owocuje szeregiem ciepłych słów ze strony naszych Klientów, jak również licznymi rekomendacjami naszej firmy. 

Nasza firma oferuje Wam najwyższej jakości opakowania produktowe dzięki którym możecie uzyskać spersonalizować je o dowolny napis, grafikę czy symbolem, wedle Waszych życzeń, potrzeb i oczekiwań. Jeśli nie macie swojego projektu to nasz dział kreatywny z przyjemnością zajmie się jego wykonaniem.

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!

Pudełka na wino z nadrukiem

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Dobre, bo Polskie
Dobre, bo Polskie

Jest to produkt wykonany w Polsce, specjalnie na zamówienie Klientów.

Detal ma znaczenie
Detal ma znaczenie

Wysoka jakość tektury, doskonałe wykończenia, dbałość o każdy element - to najważniejsze cechy, które charakteryzują nasze produkty.

Najwyższa jakość
Najwyższa jakość

Jest to produkt doskonałej jakości, wykonany z bardzo dobrych materiałów, znacząco odbiegających od tańszych odpowiedników.

Szereg uszlachetnień
Szereg uszlachetnień

Jako nieliczna pracownia w Polsce oferujemy szereg uszlachetnień takich jak: laminowanie mat i błysk, lakier punktowy UV, biały nadruk oraz folie aksamitne.

Szanujemy budżet naszego Klienta więc w pierwszej kolejności zawsze sprawdzamy czy nie dysponujemy już podobnym wzorem, byś nie musiał ponosić dodatkowych kosztów wykrojnika. W przypadku konieczności jednak jego wykonania należy pamiętać, że jest to koszt jednorazowy. Potem płacisz już jedynie za produkcję pudełek.

Przyjmujemy zamówienia na nakłady już powyżej 100 sztuk. Każdorazowo prosimy o kontakt z naszą firmą celem dokonania indywidualnej wyceny. Pudełka można zamówić i odebrać w naszej pracowni w Warszawie przy ulicy Wyrzykowskiego 5. Można również złożyć swoje zamówienie poprzez telefon, formularz kontaktowy lub maila. Pudełka wysyłamy na terenie całej Polski.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy wykonujecie pojedyncze sztuki pudełek?

Niestety nie. Przyjmujemy zamówienie powyżej 100 sztuk. Pracujemy już jednak nad uniwersalnymi wzorami na różne okazję, które chcemy wdrożyć do stałej sprzedaży detalicznej.

Od czego zależy wycena?

Od bardzo wielu czynników, które diametralnie wpływają na finalną wycenę. 
Najważniejsze z nich to:
- nakład
- rodzaj uszlachetnienia

Czy Wasze pudełka są bardzo drogie!

Otóż nie!
Sami jesteśmy w szoku, że mimo tak dobrej jakości udało nam się zachować tak dobre ceny!

Jak długo będę czekał na swoje zamówienie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie bo wszystko zależy od nakładu jaki potrzebujesz i obłożenia jakie aktualnie ma nasza pracownia. Natomiast najczęściej jest to 6-7 dni roboczych od momentu akceptacji projektu i opłacenia faktury proformy.

Czy muszę opłacać zamówienie z góry?

Oczywiście. Zarówno pudełka, jak i wszelkie nadruki wymagają przedpłaty z bardzo prostej przyczyny. Tworzymy dla Was nadruk indywidualny. Wyobraźcie sobie teraz, że nie opłacacie zamówienia i w trakcie produkcji zmieniacie zdanie...Jak się domyślacie zostajemy z pulą towaru, którego nie możemy nawet nigdzie odsprzedać. To dlatego przedpłata jest naturalną formą współpracy w naszej branży.

Czy jesteście w stanie wykonać mi pudełka od ręki?

Aż tak nie szalejmy 🙂

Proces produkcji pudełek to naprawdę skomplikowana sprawa. Ale jak macie nóż na gardle dzwońcie. Czasem udaje nam się to chociaż trochę przyśpieszyć.

Zawsze najlepiej do nas zadzwonić: +48 511-481-929. 

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!