Puzzle z nadrukiem
Warszawa

Puzzle z nadrukiem Warszawa to idealny gadżet reklamowy dla w zasadzie każdej branży, która poszukuje praktycznego i trafionego drobiazgu dla swoich Klientów. To wspaniały prezent zarówno, dla dzieci, jak i dorosłych. Dzięki szerokiemu zastosowaniu są coraz częściej wybierane przez naszych Klientów.

Pragniemy również dodać, że priorytetem była, jest i będzie dla nas wysoka jakość zarówno oferowanych produktów, jak i obsługi Klienta. Wybór ten owocuje szeregiem ciepłych słów ze strony naszych Klientów, jak również licznymi rekomendacjami naszej firmy. Przekonaj się o tym sam!

Nasza firma oferuje Wam najwyższej jakości puzzle z nadrukiem, dzięki którym możecie uzyskać spersonalizowane produkty z dowolnym napisem, grafiką czy symbolem, wedle Waszych życzeń, potrzeb i oczekiwań. W zależności od nakładu, wybranego projektu i określonych parametrów, dobieramy najlepszą metodę nadruku, tak, aby nasi Klienci otrzymali produkty, które w pełni spełnią ich oczekiwania. 

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!

Pamiętaj, że minimalne zamówienie to 100szt!

Puzzle z z nadrukiem

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Najlepsi Producenci
Najlepsi Producenci

Dbamy o to, by proponować Państwu wyłącznie produkty od sprawdzonych producentów.

Detal ma znaczenie
Detal ma znaczenie

Doskonałe wykończenie, dbałość o każdy element - to najważniejsze cechy, które charakteryzują nasze produkty.

Najwyższa jakość
Najwyższa jakość

Jest to produkt doskonałej jakości, wykonany z bardzo dobrych materiałów, znacząco odbiegających od chińskich odpowiedników.

Wysoka jakość obsługi
Wysoka jakość obsługi

Skontaktuj się z naszą firmą, by zrozumieć o czym mówimy 🙂

W ofercie naszej firmy mamy puzzle w różnych kształtach i formatach. Wykonujemy zarówno pełen zadruk full color, jak i punktowe nadruki. Do wyboru są klasyczne puzzle tekturowe, jak również drewniane czy filcowe.

Puzzle z nadrukiem wykonujemy dla nakładów powyżej 100 sztuk. Prosimy o kontakt z naszą firmą celem dokonania indywidualnej wyceny. Puzzle można zamówić i odebrać w naszej pracowni w Warszawie przy ulicy Wyrzykowskiego 5. Można również złożyć swoje zamówienie poprzez telefon, formularz kontaktowy lub maila. Towar wysyłamy na terenie całej Polski.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy wykonujecie pojedyncze sztuki puzzli?

Niestety nie. Wykonujemy tylko zamówienia w systemie B2B. Minimalne zamówienie to 100 sztuk.

Od czego zależy wycena?

Od bardzo wielu czynników, które diametralnie wpływają na finalną wycenę. 
Najważniejsze z nich to:
- nakład
- ilość elementów
- wielkość nadruku

Jaką metodę nadruku wybrać?

W przypadku puzzli stosowana jest wyłącznie metoda sublimacji.

Jak długo będę czekał na swoje zamówienie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie bo wszystko zależy od nakładu jaki potrzebujesz i obłożenia jakie aktualnie ma nasza pracownia. 

Czy jesteście w stanie wykonać mi nadruk od ręki?

W przypadku pojedynczych sztuk należy uprzednio skontaktować się z naszą pracownią, by sprawdzić czy mamy na stanie określony rodzaj puzzli.

W przypadku nakładów powyżej 100 sztuk nie ma takiej możliwości z uwagi na to, że nadruk reklamowy to naprawdę złożony proces 🙂 

Jeśli jednak potrzebujecie swoje zamówienie "na wczoraj" zawsze warto to nadmienić. Zdarza nam się zostawać po godzinach, żeby uratować Klientom głowę 🙂

Czy jesteście w stanie wykonać również opakowanie na puzzle?

Oczywiście. To odróżnia nas od innych firm. Zazwyczaj puzzle z nadrukiem sublimacyjnym pakowane są jedynie w folijki. My posiadamy również wykrojniki do stworzenia opakowań 🙂

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!

Pamiętaj, że minimalne zamówienie to 100szt.