Ściereczki do okularów z nadrukiem
Warszawa

Ściereczki do okularów z nadrukiem Warszawa to idealny gadżet reklamowy dla salonów optycznych, branży farmaceutycznej, jak i innych firm, które poszukują praktycznego i trafionego drobiazgu dla swoich Klientów. 

Pragniemy również dodać, że priorytetem była, jest i będzie dla nas wysoka jakość zarówno oferowanych produktów, jak i obsługi Klienta. Wybór ten owocuje szeregiem ciepłych słów ze strony naszych Klientów, jak również licznymi rekomendacjami naszej firmy. Przekonaj się o tym sam!

Nasza firma oferuje Wam najwyższej jakości ściereczki do okularów z nadrukiem, dzięki którym możecie uzyskać spersonalizowane produkty z dowolnym napisem, grafiką czy symbolem, wedle Waszych życzeń, potrzeb i oczekiwań. W zależności od nakładu, wybranego projektu i określonych parametrów, dobieramy najlepszą metodę nadruku, tak, aby nasi Klienci otrzymali produkty, które w pełni spełnią ich oczekiwania. 

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!

Ściereczki do okularów z nadrukiem

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Najlepsi Producenci
Najlepsi Producenci

Dbamy o to, by proponować Państwu wyłącznie produkty od sprawdzonych producentów.

Detal ma znaczenie
Detal ma znaczenie

Doskonałe wykończenie, dbałość o każdy element - to najważniejsze cechy, które charakteryzują nasze produkty.

Najwyższa jakość
Najwyższa jakość

Jest to produkt doskonałej jakości, wykonany z bardzo dobrych materiałów, znacząco odbiegających od chińskich odpowiedników.

Wysoka jakość obsługi
Wysoka jakość obsługi

Skontaktuj się z naszą firmą, by zrozumieć o czym mówimy 🙂

W ofercie naszej firmy mamy ściereczki do okularów w dwóch rozmiarach: 10x15cm oraz 17x18cm. Wykonujemy zarówno pełen zadruk full color, jak i punktowe nadruki. Technologia wybierana jest w zależności od pożądanego efektu.

Ściereczki do okularów z nadrukiem wykonujemy tylko dla nakładów powyżej 100 sztuk. Prosimy o kontakt z naszą firmą celem dokonania indywidualnej wyceny. Ściereczki można zamówić i odebrać w naszej pracowni w Warszawie przy ulicy Tanecznej 71. Można również złożyć swoje zamówienie poprzez telefon, formularz kontaktowy lub maila. Ściereczki wysyłamy na terenie całej Polski.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy wykonujecie pojedyncze sztuki ściereczek?

Niestety nie. W przypadku tak drobnych gadżetów wykonujemy wyłącznie powyżej 100 sztuk.

Od czego zależy wycena?

Od bardzo wielu czynników, które diametralnie wpływają na finalną wycenę. 
Najważniejsze z nich to:
- nakład
- wielkość ściereczki
- wielkość nadruku

Jaką metodę nadruku wybrać?

W przypadku ściereczek mamy do wyboru tylko dwie metody : sublimację oraz sitodruk. Technologia jest dobierana pod kątem nadruku.

Mam swoje ściereczki. Czy jesteście w stanie wykonać na nich nadruk?

To zależy od technologii. W przypadku sublimacji musimy mieć pewność, że ściereczki wykonane są z poliestru. Jeśli chodzi o sitodruk bez problemu możemy pracować również na towarze powierzonym.

Jak długo będę czekał na swoje zamówienie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie bo wszystko zależy od nakładu jaki potrzebujesz i obłożenia jakie aktualnie ma nasza pracownia. 

Jakie rozmiary ściereczek oferujecie?

Ściereczki występują w dwóch formatach:

  • 10x15 cm
  • 17x18 cm
Czy jesteście w stanie wykonać mi nadruk od ręki?

W przypadku nakładów powyżej 100 sztuk nie ma takiej możliwości z uwagi na to, że nadruk reklamowy to naprawdę złożony proces 🙂 

Jeśli jednak potrzebujecie swoje zamówienie "na wczoraj" zawsze warto to nadmienić. Zdarza nam się zostawać po godzinach, żeby uratować Klientom głowę 🙂

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!