Torby bawełniane z nadrukiem Warszawa

Torby bawełniane z nadrukiem to w dalszym ciągu jedne z najbardziej popularnych i pożądanych gadżetów reklamowych. Wynika to zarówno z ich użyteczności, jak i coraz większego popytu na produkty przyjazne środowisku.

Ogromna zaleta naszej pracowni to również szybki czas realizacji Państwa zamówień. To wszystko owocuje szeregiem ciepłych słów ze strony naszych Klientów, jak również licznymi rekomendacjami naszej firmy. 

Nasza firma oferuje Wam najwyższej jakości torby bawełniane z nadrukiem, dzięki którym możecie uzyskać spersonalizowane produkty z dowolnym napisem, grafiką czy symbolem, wedle Waszych życzeń, potrzeb i oczekiwań. W zależności od nakładu, wybranego projektu i określonych parametrów, dobieramy najlepszą metodę nadruku, tak, aby nasi Klienci otrzymali produkty, które w pełni spełnią ich oczekiwania. 

Torby bawełniane z nadrukiem

Techniki znakowania

arrow
01
Folia Flex
Folia Flex

Jedna z najbardziej trwałych metod tworzenia nadruków, polegająca na wycięciu wzoru z folii za pomocą plotera, a następnie wgrzaniu jej w materiał za prasy. Technika ta pozwala wykonać zarówno nadruki gładkie jak i odblaskowe, metaliczne, a nawet wykonać efekt wypukłości oraz 3D.

arrow
02
Folia Flock
Folia Flock

Pozwala na wypukły nadruk o aksamitnej fakturze oraz strukturze weluru, którego jakość oraz estetyka są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi rodzajami metod znakowania odzieży reklamowej. Jest to jedna z najczęściej wybieranych i najbardziej chwalonych metod przez naszych Klientów.

03
Sitodruk
Sitodruk

Sitodruk to jedna z najbardziej rozpowszechnionych technik druku. Polega ona na wykorzystaniu szablonu z nałożoną na niego drobną siatką, przez którą wzór nanoszony jest za pomocą specjalnych farb sitodrukowych. To zdecydowanie najlepsza technologia dla dużych nakładów produkcyjnych.

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!

Torby bawełniane z nadrukiem

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Dobre, bo Polskie
Dobre, bo Polskie

Jest to produkt szyty w Polsce przez doświadczony zespół krawiecki, specjalnie na zamówienie Klientów.

Detal ma znaczenie
Detal ma znaczenie

Piękne obszycia, doskonałe wykończenia, dbałość o każdy element - to najważniejsze cechy, które charakteryzują nasze produkty.

Najwyższa jakość
Najwyższa jakość

Jest to produkt doskonałej jakości, wykonany z bardzo dobrych materiałów, znacząco odbiegających od chińskich odpowiedników.

Wysoka jakość obsługi
Wysoka jakość obsługi

Skontaktuj się z naszą firmą, by zrozumieć o czym mówimy 🙂

W ofercie naszej firmy mamy torby bawełniane w różnych formatach, kolorach oraz gramaturach. Mają one również różną wytrzymałość oraz różne rodzaje uszek. Nowością w naszej ofercie są również worki żeglarskie oraz workoplecaki. 

Od 2020 roku torby bawełniane z nadrukiem wykonujemy również dla Klientów detalicznych. Dotyczy to ilości poniżej 30 sztuk. Powyżej tej liczby prosimy o kontakt z naszą firmą celem dokonania indywidualnej wyceny. Torby bawełniane z nadrukiem można zamówić i odebrać w naszej pracowni w Warszawie przy ulicy Tanecznej 71. Można również złożyć swoje zamówienie poprzez telefon, formularz kontaktowy lub maila. Towar wysyłamy na terenie całej Polski.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy wykonujecie pojedyncze sztuki toreb?

Już tak. Od nowego roku zdecydowaliśmy się również otworzyć na rynek detaliczny.

Od czego zależy wycena?

Od bardzo wielu czynników, które diametralnie wpływają na finalną wycenę. 
Najważniejsze z nich to:
- nakład
- rodzaj materiału
- wielkość nadruku

Czy z uwagi na to, że szyjecie w Polsce Wasze produkty są b. drogie?

Otóż nie!
To powoduje niemałe zdziwienie naszych Klientów ale nasze produkty nie są wcale wiele droższe od chińskich zamienników 🙂

Jaką metodę nadruku wybrać?

O tym zawsze decydujemy wspólnie. Zależy to od Twoich oczekiwań, nakładu ale przede wszystkim rodzaju materiału z jakim będziemy pracować.

Mam swoją torbę. Czy jesteście w stanie wykonać na niej nadruk?

Oczywiście. Wykonujemy również nadruki na towarze powierzonym. Zapraszamy do kontaktu 🙂

Jak długo będę czekał na swoje zamówienie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie bo wszystko zależy od nakładu jaki potrzebujesz i obłożenia jakie aktualnie ma nasza pracownia. Pojedyncze sztuki, w podstawowych kolorach staramy się mieć zawsze od ręki. Większe zamówienia są zawsze sprowadzane pod Klienta.

Czy jesteście w stanie wykonać mi nadruk od ręki?

Zawsze najlepiej do nas uprzednio zadzwonić: +48 511-481-929. Nie zawsze mamy od ręki torby i z uwagi na liczne realizacje nie zawsze mamy akurat dostępne wszystkie kolory folii. Lepiej więc skontaktować się z nami przed wizytą w naszej pracowni 🙂

Zapytaj o swoją wycenę już dziś!